Pateicības stundas BJŽ lasītājiem PII “Pienenīte”
24.01.2019

Krāslavas novada centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas bibliotekāri no sirds pateicās saviem uzticīgajiem Bērnu žūrijas grāmatu kolekcijas 5+ lasītājiem un vērtētājiem.

Pirmie, kas  elektroniski aizpildīja anketas, bija audzēkņi no grupas  ,,Zvaniņi”( skolotajās Rita Zvidriņa un Vineta Vigule) . Čakli pastrādāja arī audzēkņi no grupas ,, Spārītes”(skolotājas Dzintra Dzalbe un Aina Stepiņa). Grāmatu satura pārrunāšanā aktīvi piedalījās gan lielie, gan mazie lasītāji.

BJŽ grāmatas ierosināja audzēkņus padarboties arī radoši- uzzīmēt dāvanu savam draugam, izveidot ielūgumu ballītei u.c.

Savas simpātijas bērni veltīja grāmatām ,,Kā vilku piemin, tā vilks klāt”,  ,,Pastnieks Pele” un Ineses Zanderes grāmatai ,,Zirgā.” Visi lasītāji saņēma dāvaniņas no LNB Bērnu literatūras centra un KNCB BLN.

Paldies visiem, kas atbalstīja lasīšanas veicināšanas projektu BJVŽ-2018 un tiksimies Lasīšanas svētkos Krāslavā.

Foto skaties Bērnu literatūras nodaļas emuārā: http://kraslavasbernubiblioteka.blogspot.com/