Mobilā piektdiena Krāslavas NC bibliotēkā

22.03.2013

E-prasmju nedēļas  ietvaros 22.martā Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā notika Mobilā piektdiena.

Mobilā piektdiena tika rīkota sadarbībā ar Latvijas Mobilo telefonu. Lai sagatavotos pasākumam, Rīgā tika rīkoti izglītojoši semināri, kurā LMT pārstāvji stāstīja, kā sagatavoties un organizēt seminārus reģionos un iedeva izdales materiālus tālākai izplatīšanai. LMT uz semināru laiku katram koordinatoram izsniedza viedtālruņi (planšetdatoru), ko viņi izmantoja semināra laikā.

Mobilie risinājumi strauji maina mūsu ikdienu, paātrinot informācijas apriti un nodrošinot piekļuvi tai jebkurā laikā un vietā. 22.martā bibliotēkā piedalījās visi interesenti un uzzināja vairāk par viedtālruņiem, to tehniskajām iespējām un operētājsistēmām, par mobilo internetu un aplikācijām.

Pasākumā   visiem bija izdalīts informācijas materiāls  par viedtālruņiem, to aplikācijām un mobilo internetu, kā arī visi klātesošie personīgi  apskatīja planšetdatoru un tā iespējas (aplikācijas).