06.novembrī

Krāslavas rajona padomes skates „Krāslavas rajona pašvaldību kultūras iestāžu darba kvalitātes uzlabošana” tautas bibliotēku grupā noteikti uzvarētāji

Gada sākumā izsludinātās skates mērķis bija sekmēt bibliotēkas pakalpojumu kvalitātes palielināšanu, apzināt  to darbības vidi, attīstības tendences, sniegt savlaicīgu metodisko palīdzību bibliotēku darbiniekiem gatavojoties akreditācijai.

Skatē piedalījās 23 pašvaldību bibliotēkas, kuras bija sadalītas 3 grupās pēc iedzīvotāju skaita dotajā pašvaldībā - 1.grupa līdz 1000 iedzīvotājiem, 2. – no 1000 līdz 2000 iedzīvotāju, 3. – virs 2000 iedzīvotāju. Vērtēšanas komisijā piedalījās Krāslavas novada centrālās un Dagdas pilsētas bibliotēku speciālisti.

Pēc Latvijas Bibliotēku padomes izstrādātas bibliotēku darba vērtēšanas metodikas tika noteikti uzvarētāji.

1.grupā par uzvarētāju atzīta Svariņu pagasta bibliotēka – 201 punkts.

2.grupā – Indras pagasta bibliotēka – 195 punkti.

3.grupā – Dagdas bērnu bibliotēka -  235 punkti.

Tika atzīmēts Izvaltas, Ezernieku un Dagdas pilsētas bibliotēku veikums iedzīvotāju informacionālajā apkalpošanā.

Vadoties no apkopotajiem rezultātiem, uzvarētāji balvā saņem 100 Ls katrs grāmatu iegādei.

Krāslavas novada centrālā bibliotēka kā skates vērtētāja, sveic uzvarētājus un novēl panākumus, spēku, enerģiju un dzīvesprieku ikdienas darbā!