29.novembrī plkst.15.00

Projekta "Krāslavas centrālās bibliotēkas grāmatu fonda latviskošana" prezentācija Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā

2006.gadā Krāslavas centrālās bibliotēkas izstrādāto projektu „Krāslavas centrālās bibliotēkas grāmatu fonda latviskošana” atbalstīja Latviešu fonds ASV. Projekta realizācijai tika piešķirti 5000 $.

Krāslavas novada centrālā bibliotēka ir saņēmusi pirmos līdzekļus 960 Ls apmērā jaunu grāmatu iegādei. Pirmie 500 Ls ir iztērēti iegādājoties jaunāko nozaru literatūru vēsturē, ģeogrāfijā, psiholoģijā, filozofijā. Lasītājiem būs iespēja iepazīties ar latviešu oriģinālliteratūras un cittautu autoru darbiem. Savas intereses spēs apmierināt kulinārijas , celtniecības un dārza darbu mīļotāji, vērtīgus padomus saņems vecāki bērnu audzināšanā. Patīkamus brīžus kopā ar grāmatu varēs pavadīt kriminālromānu un bestselleru cienītāji.

Projekta prezentācija bibliotēkā notiks š.g. 29.novembrī   plkst.15.00,  uz kuru tiks aicināti Latviešu fonda padomes locekļi un dalībnieki, kuri dzīvo Latvijā.

Krāslavas novada centrālā bibliotēka izsaka visdziļāko pateicību fondam un tās locekļiem par atbalstu un cer uz turpmāku sadarbību projekta realizācijā.