15.septembrī

Krāslavas ESIP un EDIP aicina piedalīties visus interesentus     „Eiropas Valodu dienā 2007”

Eiropas valodu diena ir kļuvusi par jaunu, bet labu tradīciju. Laba šī tradīcija ir tālab, ka visām – lielām un mazām – tautām atgādina, ka valodas ir Eiropas kopējā bagātība un to zināšana ir spēks. Nozīmīga šī tradīcija ir tālab, ka šajā dienā septembra beigās tiek atgādināts, ka katra valoda ir kopjama un saudzējama, ka ikviena valoda ir jāsaglabā.

Valodu diena ir kļuvusi par tradīciju, kuras atzīmēšanā piedalās arī Krāslavas centrālā bibliotēka. Šī gada pasākuma organizētāji ir tulki Jana Kukaine, Vasilijs Voronovs un Krāslavas EDIP un ESIP. Visus interesentus aicinām piedalīties pasākumā „ Ja lauva spētu runāt, mēs nevarētu viņu saprast” 15.09.2007 plkst. 15.00 Krāslavas centrālajā bibliotēkā (lasītavā).