84798

Kliņģerzemes līdzība ar Krāslavu
Apskatīt komentārus (0)


16.03.2018


Jau vairākus gadus mūs vieno draudzība ar Krāslavas PII “Pīlādzītis”.  Arī šodien mēs saņēmām aicinājumu tikties ar galveno pasākuma varoni karali Kefīru no grāmatas “Pasaka par karali Kefīru, Kliņģerzemi un bulciņām”. Grāmatas autore un māksliniece ir Viktorija Matisone, kura ir ļoti talantīgs un aizraujošs cilvēks. Braucot no Rīgas uz Krāslavu, autore pat neiedomājās, ka pasakas saturs ļoti līdzīgs Krāslavas skatiem – Šokolādes kalns, upe, kas vieno šīs zemes  ļaudis un to draudzīgu sadzīvošanu.

Klātesošie varēja klausīties pasakas fragmentu lasījumus, vērot bērnu emocionālo karaļa Kefīra un karaļa Kliņģera lomu atdarināšanu, zīmējumu izstādi, dejot un dziedāt, kā arī nobaudīt kefīru un kūciņas.

 

Ļoti patīkami zināt, ka bērni labprāt lasa un klausās pasakas. Īpašs prieks par šo sadarbību ar rakstniekiem, kuri nemēra ceļu, bet brauc uz tālākām pilsētām, tādām kā Krāslava.

 

Pateicamies Jeļenai Vorošilovai par aicinājumu un Viktorijai Matisonei par dāvinājumu, dodot iespēju Krāslavas novada bērniem lasīt

 grāmatu “Pasaka par karali Kefīru, Kliņģerzemi un bulciņām” 

arī krievu valodā!

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA