83972

Internets - tā nav spēle, tā ir TAVA dzīve
Apskatīt komentārus (0)


07.02.2018


  Jau 15. gadu pēc kārtas februāra otrajā nedēļā, šogad 6. februārī, Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā tika atzīmēta Drošāka interneta diena. Tās moto ,,Drošāks internets sākas ar tevi!” aicināja ikvienu padomāt par savu drošību un arī atbildību par savu rīcību internetā.

Šoreiz Krāslavas Varavīksnes 8.c klases skolēni ar klases audzinātāju Jeļenu Kļimovu apmeklēja pasākumu ,,Ar mobilo kabatā”.

Skolēni labprāt iesaistījās daudzveidīgajās aktivitātēs, sākot ar savu mobilo telefonu demonstrēšanu. Tika pārrunāts par mūsdienīgo telefonu iespējām, arī par to plusiem un  mīnusiem.  Video ,,Mobilā telefona kaitīgums un problēmu atrisinājums” lika nopietni aizdomāties par telefona negatīvo ietekmi uz katra veselību, ja nav ievēroti elementārie noteikumi. Bibliotekāri ieteica skolēniem paskatīties video ,,15 kļūdas, kas samazina Tava telefona kalpošanas laiku”.

Viktorīna par mobilā telefona izgudrošanas vēsturi arī bija interesanta. Skolēni uzzināja, ka šogad 3. aprīlī mobilais telefons svinēs savu 45. gadadienu. Pasākuma beigās tika secināts, ka:

Mobilais telefons ir tikai ierīce. Tas nav ne labs, ne slikts. Viss ir tavās rokās.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA