87055

Vasara ar Bērnu žūriju
18.07.2018


Grāmatu sarakstu skaties  Bērnu literatūras nodaļas emuārā: http://kraslavasbernubiblioteka.blogspot.com/ 

Portālā www.lasamkoks.lv publicēts lasīšanas veicināšanas programmas «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018» grāmatu saraksts, kurā savam vecumam atbilstošu literatūru var atrast un novērtēt ikviens lasīšanas entuziasts.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā norāda, ka vislielākā lasītāju aktivitāte vērojama septembrī, kad atsākas skolas laiks, taču grāmatu saraksts publicēts jau šobrīd, lai interesentiem būtu iespēja sākt lasīt grāmatas vasaras brīvlaikā. Iniciatīvā iekļautās grāmatas sadalītas vairākās vecuma grupās: 5+, 9+, 11+ un 15+, kā arī vecākiem paredzētās grāmatas.

Lai pievienotos lasīšanas veicināšanas projektam, interesentiem jāizlasa savas vecuma kategorijas grāmatas un jāaizpilda anketa portālā www.lasamkoks.lv. Laiks, lai izlasītu grāmatas, ir līdz nākamā gada janvārim.

Lasīšanas veicināšanas programma «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija» ir Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva, kuras mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, kā arī sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību. 

Grāmatu sarakstu skaties  Bērnu literatūras nodaļas emuārā: http://kraslavasbernubiblioteka.blogspot.com/

 
 
      Atpakaļ