119562

Noķer Ziemassvētku brīnumu!
Apskatīt komentārus (1)


10.12.2021


Adventes noskaņa  jau šodien vējo mūsu mājās. Svētki vēl ir ceļā, taču brīnumi jau notiek. Katrs pārdomā par saviem sasniegumiem gada laikā, par pateicības vārdiem, ko dāvāt apkārtējiem, ko varētu dāvināt saviem tuvajiem un draugiem, kā rotāt istabu, tādējādi dāvājot prieka sajūtas. Nav nekāda liela māksla ieiet veikalā un kaut ko nopirkt, bet ko tādu brīnumainu varētu uzdāvināt  vai kopā pagatavot?

Krāslavas novada centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā var meklēt radošas idejas un iedvesmu, ar ko dalās krāslaviete, skolotāja un burvīga lasošā māmiņa Anita Smirnova, kas tamborē, filcē, dekorē, rada un kreatīvi izpauž savas jūtas rokdarbos. 

Ik gadu pirms Ziemassvētkiem un gadumijas Anitas darinājumi atrod savas mājas tuvākajā un tālākajā valsts un arī pārrobežas nostūrī. Tie ir gan suvenīri kāzu dienā, dzimšanas dienā, Ziemsvētku mīļmantiņas un dažādas citas lietas, ko var no sirds dāvināt.

Radošo darbu izstādi klātienē var apmeklēt līdz decembra beigām Krāslavas NC bibliotēkā, kā arī fotogrāfijas var aplūkot bibliotēkas mājas lapā https://bibliotekakraslava.lv/bernu-lit-nodala/foto-galerija.

Paldies Anitai par Krāslavas NC bibliotēkas atbalstu un draudzību ar Bērnu literatūras nodaļu vairāku gadu garumā!
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA