Aicinājums uz pasākumu “ES Pilsoņu gads 2013 un 2014 – sasniegtais un darāmais”
Apskatīt komentārus (0)


22.08.2014


Otrdien, 26.augustā, Eiropas Kustība Latvijā rīko pasākumu „ES pilsoņu gads 2013 un 2014 – sasniegtais un darāmais”, Aktīva pilsoniskā līdzdalība un pilsoniskais dialogs, Koordinācija starp ekonomisko, sociālo un politisko pilsonību, Iekļaujoša pilsonība visiem Eiropas Savienības iedzīvotājiem u.c.

Eiropas Savienība 2013. gadu atzīmēja kā Eiropas Pilsoņu gadu. Ņemot vērā apstākli, ka 2014. gadam netika izvirzīta cita tematiskā prioritāte, Eiropas Komisija nolēma tajā turpināt Eiropas Pilsoņu gada aktivitātes, kā arī īpašu uzmanību pievērst identificēto uzdevumu īstenošanai.

Diskusijā dalībnieki iepazīstinās atskatīsies uz 2013. gadā un 2014. gadā padarīto nacionālā un ES līmenī, kā arī ieskicēt galvenos darāmos darbus tuvākajā nākotnē.

Pasākumā piedalīsies Inna Šteinbuka, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja, Rihards Kols Latvijas Republikas Kultūras Ministrijas Parlamentārais sekretārs, Andris Gobiņš, Eiropas Kustības Latvijā prezidents, Inete Ielīte, Latvijas Bērnu forums, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls, Aldis Austers, Eiropas Latviešu apvienība un citi.

Aicinām pieteikties iepriekš, nosūtot e-pastu uz info@eiropaskustiba.lv ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, e-pastu, vēlams pārstāvēto organizāciju.

Pasākums notiek ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā no plkst 12.00 līdz 14.00

Skatīt pasākuma programmu šeit
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA