Ziemassvētkus gaidot

Ziemassvētku noskaņās.

Krāslavas ģimnāzijas 2. b klases skolēni ar savu klases audzinātāju Intu Beikuli apmeklēja Krāslavas NC bibliotēku, lai radītu  Ziemassvētku noskaņu sevī.

Bibliotēkas telpās ir ko baudīt. Ienākot bibliotēkā, bērni apskatīja Stanislavas Batarāgas un Jeļenas Juzefovičas teātra leļļu parādi.

Skolēniem patika Marijas Žalnerčikas rokdarbu personālizstāde ,,Ziemā atdzimst brīnumu mežs.” Visi pabildējās Ziemassvētku fotostūrītī, uzzināja vairāk par Ziemassvētku gaidīšanas laiku – Adventi, iepazinās ar jauno grāmatu kolekciju. Palasīja fragmentus no slavenās rakstnieces   Lūsindas Railijas un viņas dēla Harija Vitekera grāmatas ,,Greisa un Ziemassvētku eņģelis"  par Ziemassvētku maģiju. Krustvārdu mīklas minēšanā skolēni iesaistījās ar prieku. Mīklas atslēgvārdi :ZELTS, MIRRES, VĪRAKA, EŅĢELIS, BETLĒME, MARIJA, SVECE, MĪLESTĪBA, LŪGŠANA, EVANĢĒLIJS, KRISTUS, DIEVS, GAISMA, aicināja pievērst lielāku uzmanību grāmatai ,,Ilustrētā ģimenes Bībele.” Katrs skolēns uztaisīja sev dekoratīvo eglīti, un visi gandarīti atvadījās no bibliotēkas.

Mēs ceram, ka šī tikšanās Krāslavas bibliotēkā pamudināja katru bērnu sajust egles svecīšu gaismu arī sevī.

Bildes  skaties ŠEIT:

(emuārs)