“Viena diena bibliotēkas dzīvē” 2022
20.12.2022

Aiziet vēsturē vēl viens gads. Šajās pirmssvētku dienās cenšamies izdarīt vēl nepaspētos darbus, iecerētās domas, lai klusajā Ziemassvētku laikā, uz kādu mirkli, atslēgties no ikdienas steigas un ļaut atskatīties uz pēdējiem divpadsmit šī gada mēnešiem.

Bet līdz tam bibliotēku nozarē vēl jāizdara kāds radošs darbiņš – jāpiedalās ikgadējā Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcijas organizētajā akcijā “Viena diena bibliotēkas dzīvē.” Akcija norisinās no 2022. gada 19. decembra līdz 31. decembrim. Šajā laikā dalībnieki aicināti publicēt ziņas bibliotēku sociālo kontu profilos un arī tīmekļvietnēs, izmantojot tēmturi #LibdayLV_2022.

Šogad akcijas dalībnieki aicināti parādīt to, kā bibliotēkās tiek atzīmēti Ziemassvētki. Parādīt var visu, kas saistās ar svētkiem – gatavošanās procesu, svētku svinēšanu, kā arī citas aktualitātes, kas raksturīgas Ziemassvētkiem.

Uzbursim svētku sajūtu katrs atsevišķi un visi kopā, lai radītu viens otram iedvesmu un prieku visam nākamajam gadam!

Žanetas Moisejas foto