Seminārs “Digitālās komunikācijas pamati un komplimentu kultūra Eiropā”
13.09.2021

24.09.2021. no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:10 Europe Direct Austrumlatgalē Krāslavas novada centrālā bibliotēka aicina uz tiešsaistes semināru "Digitālās komunikācijas pamati un komplimentu kultūra Eiropā". Seminārs notiks tiešsaistē Zoom platformā.

Semināra laikā dalībnieki iegūs plaša spektra informāciju, lai izprastu Instagram un Facebook algoritma trikus. Iepazīstināt, kur ievākt un kā analizēt savu mērķauditoriju. Izpratni tēmturu (#hashtag) pielietojumā. Vērtīgs seminārs, lai beidzot saprastu, kas tajos sociālo mediju kanālos ir jādara, lai iegūtu ne tikai jūsu sekotāji, bet arī jūs paši!

Semināra lektore - Ilze Deņisova - multimediju dizainere, e-konceptu izstrādātāja ar lielu pieredzi gan reklāmā, gan kultūras projektu koordinēšanā, taču pašlaik strādā ar mazajiem uzņēmējiem, dažādu nozaru pārstāvjiem, kā arī apmāca darbā ar sociālajiem medijiem, konsultē, veido mājaslapas, reklāmas materiālus, kā arī digitālu vizuālo saturu (foto, video, plakāti u.c.).

Reģistrēšanās vietne dalībai seminārā:  https://forms.gle/RtZ1SniwuNg9KGcL6

Pieteikšanās semināram līdz 23.09. plkst. 17.00. ZOOM saite pirms pasākuma tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu.

Informējam, ka tiešsaistes seminārs tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti EDICA un bibliotēkas sociālajos medijos.

#europedirectinformācijascentrsAustrumlatgalē #europedirectinformācijascentri #EDAustrumlatgale

#tiešsaistespasākumi #pasākumiKNCB #krāslavasnovadacentrālābibliotēka #KNCB

Rēzeknes Centrālā bibliotēka Preiļu Galvenā bibliotēka Krāslavas novada centrālā bibliotēka