Piedalies „Tautas grāmatu plaukta” veidošanā!
Apskatīt komentārus (0)


10.09.2013


Piedalies „Tautas grāmatu plaukta” veidošanā, kurš tiks izvietots Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunajā ēkā – Gaismas pilī – un sliesies piecstāvu mājas augstumā!

  

 

Krāslavas novada centrālā bibliotēka līdz 1.novembrim aicina ikvienu interesentu piedalīties akcijā, uzdāvinot kādu sev nozīmīgu un īpašu grāmatu Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. Grāmatā jāieraksta dāvinātāja vēstījums vai novēlējums, ko lasīs cilvēki ne tikai šodien, bet arī nākamajās paaudzēs. Ikviens dāvinātājs par piedalīšanos akcijā saņems īpašo „Tautas grāmatu plaukta” grāmatzīmi.   

 

Dāvinājumi iesniedzami: Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā Dīķu ielā - 5, tālr. 65681114

 

Varbūt grāmatā ir iespiests zīmogs vai kafijas traips, atzīmēti mīļākie citāti? Grāmata pārlasīta neskaitāmas reizes, iegādāta par pirmo algu vai apceļojusi pasauli? Varbūt tā ir grāmata, ko esat daudzkārt ieteikuši izlasīt saviem draugiem, paziņām?

 

Īpašas grāmatas kritērijs ir dziļi personisks, tāpēc mēs uzskatām, ka to katrs spēs izvērtēt individuāli. Kopā ar stāstu šī būs liecība par jums nākamajām paaudzēm, tāpēc, izvēloties grāmatu, padomājiet - ko jūs vēlaties pateikt cilvēkiem, kas to lasīs pēc 10, 50 vai 100 gadiem.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA