Krustvārdu mīkla "Lasītprieks!" - Bibliotēku nedēļa 2020 – Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno!

24.04.2020

Krustvārdu mīkla "Lasītprieks!" ir šeit: https://www.crossword-puzzle-online.com/crossword/krustvardu-mikla-lasitprieks

Kā atrisināt krustvārdu mīklu tiešsaistē

Lai atrisinātu krustvārdu mīklu tiešsaistē, rīkojieties šādi:

Noklikšķiniet uz krustvārdu mīklas līnijas.

Jums nav jāievēro neviena secība un jebkurā laikā var lēkt uz priekšu un atpakaļ starp atsevišķiem atbilžu laukiem.

Pašreizējie atbilžu lauki vienmēr ir iezīmēti zilā krāsā.

Ievadiet atbildes visos laukos (atbildes rakstīt ar maziem burtiem).

Tiklīdz esat ievadījis atbildi, nospiediet Enter. Pēc tam automātiski pāriesit uz nākamo atbildi.

Atkarībā no tā, vai jūsu atbilde ir pareiza vai nepareiza, vārds būs zaļš vai sarkans.

Jebkurā laikā, izmantojot tabulēšanas taustiņu, var pārlēkt starp atsevišķiem atbilžu laukiem uz priekšu un atpakaļ.

SVARĪGI! Atslēgas vārds ir radīts no atbilžu vārdu burtiem - NORĀDE MINĒŠANAI:

Atbildes sūtīt uz dominikavu@inbox.lv. Pareizāis atminējums saņems balvu no bibliotēkas.