,,BJVŽ’24” starts ,,Pienenītē”
24.09.2024

Bildes skaties  https://ieej.lv/SJniL

,,BJVŽ’24” starts ,,Pienenītē”

Krāslavas pirmsskolas izglītības iestādes ,,Pienenīte”  79 vecāko grupu  audzēkņi saņēma Krāslavas novada bibliotēkas  sagādāto jaunu ,,Bērnu žūrijas 5+" grāmatu kolekciju un  iesaistījās  jaunāko grāmatu lasīšanas un vērtēšanas maratonā. Grāmatas ir gan latviešu autoru, gan tulkotās no franču, igauņu, ukraiņu un somu valodām.

Šogad vecuma grupā 5+ lasīsim

Agneses Vanagas grāmatu ,,Sirdslietas” .

Ineses Zanderes -,,Izdomā sev auto .”

Juhani Pitsepas- ,,Vecmāmiņa, kas pārvērtās par kucēnu.”

Katerinas Mihaļicinas- ,,Kas aug parkā. “

Katri Kirkopelto - ,,Mollis.”

Kitijas Krauzeres- ,,Es gribu sunīti, vienalga kādu. “

Bibliotekāres Viktorija un Sanita iepazīstināja audzēkņus ar jauno grāmatu kolekciju.

Visi žūrijas eksperti saņēma Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra sagādātos bukletiņus un līdz 2024. gada beigām apņēmās izlasīt sešas grāmatas, veikt radošus uzdevumus, izteikt savu viedokli par izlasīto, aizpildīt elektronisko anketu, papriecāties par kopā paveikto un saņemt pelnītās LNB balviņas.

,,Pienenītes” audzēkņu ceļojums aizraujošā lasīšanā turpinās!