Krāslavas ESIP

 


2012. gada 12.maijā Rīgā, Vērmanes dārzā notiks Eiropas nedēļas centrālais pasākums - Eiropas Savienības Dārza svētki. Šogad pasākuma tēma ir „Eiropas aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes gads”. Tā mērķis ir atspoguļot aktīvu novecošanu un paaudžu solidaritāti, kā arī veicināt Latvijas sabiedrībā izpratni par dažādu sabiedrības grupu sadarbību un runāt par iespēju realizēt sevi un ieņemt aktīvu dzīves pozīciju neatkarīgi no vecuma:

http://www.es.gov.lv/eiropa-isuma/eiropas-diena-latvija/2012-gads/es-darza-svetki

---------------------------------------------------------------------
EIROPA TEV un MAN!
Eiropas diena - 9.maijs, 2012
Šobrīd KRĀSLAVAS NOVADA Centrālajā bibliotēkā, lasītavā, aplūkojama Eiropas dienai veltīta izstāde. Atgādinām, ka KNCB joprojām atrodas arī Eiropas Savienības informācijas punkts, kurā iespējams iepazīties ar aktuālāko informāciju par Eiropas Savienību un Latvijas dalību tajā, šeit pieejami arī dažādi bukleti, kuri paredzēti līdzņemšanai.
Izstādi papildina spēle „40 minūtes apkārt Eiropai”. Visiem interesentiem  ir iespēja izspēlēt  šo spēli. Spēle palīdzēs pārbaudīt jūsu zināšanas par Eiropu un arī papildināt tās. Lai veicas visiem interesentiem!
---------------------------------------------------------------------

    

2012.gada 26.-30 martā visā Latvijā norisināsies Eiropas e-Prasmju nedēļa, informatīva kampaņa, kuras mērķis ir attīstīt informācijas sabiedrību, veicināt e-prasmju apgūšanu un popularizēt IKT profesiju:

http://www.likta.lv/LV/Aktivitates/Lapas/e-prasmes2012.aspx

E-prasmju nedēļas programma:
Programmā varat iegūt sīkāku informāciju par aktivitātēm E-prasmju nedēļas laikā.

E-prasmju nedēļas Pasākumu kalendārs:
http://www.likta.lv/LV/Aktivitates/Lapas/-Pasakumi2012.aspx

Šajā sadaļā Jums iespējams iepazīties ar galvenajiem e-prasmju nedēļas pasākumiem.

E-prasmju nedēļas digitālā karte:
http://www.ebaltics.com/onlineweek2012lv/

Kartē varat iegūt informāciju par E-prasmju nedēļas koordinatoriem Latvijas pilsētās, novados un pagastos. Uzziniet par iespēju apmeklēt sev interesantos pasākumus, sazinoties ar koordinatoru!

Pirmo reizi e-prasmju nedēļas ietvaros – IKT karjeras diena! 
http://www.likta.lv/LV/Aktivitates/Lapas/Karjera2012.aspx

Pasākuma mērķis ir dot iespēju 9. līdz 12. klašu skolēniem iepazīties ar IKT nozares profesijas noslēpumiem, apmeklējot ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām saistītos uzņēmumus un sekojot konkrētu speciālistu darbam.

E-prasmju nedēļas konkursi:

http://www.likta.lv/LV/Aktivitates/Lapas/Konkursi-2012.aspx


Eiropas Komisijas pārstāvniecība atbalsta radošu konkursu vidusskolēniem „Tava ideja zaļai rītdienai!”. Konkurss ir veltīts vides jautājumiem, piemēram, kā uzlabot ūdens kvalitāti, efektīvāk siltināt ēkas vai kā organizēt atkritumu šķirošanu vai pārstrādi.

Konkurss noritēs līdz 20.martam divās kārtās.

Visa informācija par konkursu – www.esmaja.lv.


                                                                    ...  1  2  3  4  >>>|