Decembra seminārs

Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā 13.decembrī notika reģionālais seminārs.

Seminārā piedalījās Skaļās lasīšanas, Bērnu žūrijas , Grāmatu starta iedvesmotāji - skolotāji un bibliotekāri.

Darba sākumā Jeļena Vorošilova , PII ,,Pīlādzītis” vadītājas vietniece, iepazīstināja auditoriju ar savu grāmatu ,,Teātra pulciņš pirmsskolā un sākumskolā.” Grāmatas eksemplārs tika uzdāvināts KNCB.

Semināru turpināja LNB Bērnu literatūras centra darbinieki. Seminārā  aktīvi darbojās 53 tā dalībnieki. Ar interesi tika noklausītas sekojošās tēmas:

1. LNB lasīšanas veicināšanas programmu un kampaņu aktualitātes (Silvija Tretjakova, LNB bērnu literatūras centra vadītāja);
2. Lasīšanas veicināšanas programmu publicitāte (Lāsma Badamšina, LNB BLC galvenā bibliotekāre);
3. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas kolekcija, tās izvēles principi, rezultāti (Sarmīte Galsa, LNB BLC galvenā bibliogrāfe );
4. Fragmentu lasījumi (+ dikcijas vingrinājumi) -režisore Irēna Cērmane.

Jaunu ideju iedvesmoti, nesīsim lasīšanas prieka dzirkstelīti mūsu lasītāju sirdīs.

Krāslavas NC bibliotēkas

BLN vadītāja

Viktorija Urbanoviča

Foto Bērnu literatūras nodaļas emuārs: http://kraslavasbernubiblioteka.blogspot.com/