Projekts “Nost ar plāno!”
Apskatīt komentārus (0)


11.09.2015


Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā (EPIB) aicina vidusskolēnus un viņu skolotājus piedalīties projektā “Nost ar plāno!” un rast efektīvāko risinājumu plāno plastmasas maisiņu patēriņa ierobežošanai. Projekta partneris ir Latvijas Zaļais punkts un  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Šī ir iespēja:

=         Skolēniem praktiski iesaistīties sabiedrībai nozīmīgos jautājumos, kas šobrīd aktuāli visā Eiropas Savienībā.

=         Gūt mācību materiālu, kas palīdzēs skolēniem izprast esošo situāciju un izstrādāt sabiedrības informēšanas projektu.

=         Konkurss – labāko projektu autoriem vērtīgas balvas!

Piedalīties var jebkura Latvijas vidusskolēnu klase – lai saņemtu mācību materiālu un konkursa uzdevumu jāpiesakās līdz 2015. Gada 21. septembra plkst. 9.00 uz e-pastu jolanta.bogustova@europarl.europa.eu iesūtot sekojošu informāciju:

• Skolas nosaukums un klase, kura piedalās konkursā

• Skolotāja vārds, uzvārds un priekšmets, ko tas pasniedz konkrētajai klasei

• Skolotāja e-pasta adrese un tālruņa numurs

“466 – tik daudz plastmasas maisiņu gadā vidēji izlieto katrs Latvijas iedzīvotājs. Līdz ar EP lēmumu šie paradumi būs būtiski jāmaina! Kā? Ceram uz jaunās paaudzes radošo pieeju, jo tieši viņi visvairāk ieinteresēti vides ilgtspējā!” projekta ideju skaidro EPIB vadītāja Marta Rībele. Desmit labāko projektu autoriem balvā lielisks piedzīvojuma pasākums radošuma treneres Vitas Brakovskas vadībā.

Gada pirmajā pusē EPIB  īstenoja līdzīgu projektu profesionālajās skolās  – “Garšīgie likumi”, kurā jaunieši izzināja EP lēmumus pārtikas drošības jomā un rīkoja degustācijas, ēdienkartē iekļaujot “jauno pārtiku” un domājot par alerģisku cilvēku interesēm.

Konkursa nolikums
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA