Krāslavas novada centrālā bibliotēka arī kopā par labāku internetu!

19.01.2015

2015. gada 10. februārī nu jau 12to gadu pēc kārtas Latvijā tiks atzīmēta Vispasaules drošāka interneta diena ar saukli "Kopā par labāku internetu”.

Lai aicinātu bērnus, jauniešus, skolotājus un citus interneta lietotājus veidot labāku interneta vidi, katru gadu Krāslavas novada centrālā bibliotēka organizē izglītojošus un informatīvus pasākumus, vēršot sabiedrības uzmanību domāt par drošību interneta vidē. Šogad bibliotēkā tiks organizētas dažādas aktivitātes – komiksu konkurss „Komiksi par labāku internetu” un tematisks pasākums „Mēs kopā par labāku internetu!”.

Komiksu konkurss “Komiksi par labāku internetu” tiek organizēts no 19. janvāra līdz 8. februārim. Konkursa mērķis - dot iespēju skolēniem radoši izpausties, veidojot komiksus, kuros vēstīts par interneta lietotāju drošību, atbildību, savstarpējo cieņu un anonimitātes radītām problēmām.

Darbus lūdzam sniegt Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā (Dīķu ielā 5) vai sūtīt tos uz e-pastu: kraslbibl@apollo.lv

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 10. februārī plkst.14.30 pasākumā “Mēs kopā par labāku internetu!” Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā.

Aicinām aktīvi iesaistīties pasākumos, kopā radot labāku, drošāku un interesantāku interneta vidi!