Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā „LATVIJAS VIENOTĪBAS JOSTA”

„Latvijas avīze” sadarbībā ar Latvijas televīziju un Latvijas radio uzsākusi akciju„Latvijas vienotības josta”.Akcija ilgs līdz Latvijas valsts dzimšanas dienai - 18.novembrim.

Ir izveidots septiņus kilometrus garš tautas vēstījumu ceļš, kura vienu pusi rotā Lielvārdes jostas ornamenti, bet otrā pusē no maija līdz novembrim katrs varēs uzrakstīt savu laba vēlējumu Latvijas valstij un tās nākotnei.

Krāslavas novada centrālajā  bibliotēkāir novietots īpašs galdiņš un jostas rullis, lai ikviens ērti var uzrakstīt savu vēlējumu Latvijai. „Latvijas vienotības josta” bibliotēkā atradīsies līdz š.g. 1.novembrim.

Jūsu vēlējumi būs savdabīga, neliela dāvana valstij 90 gadu jubilejā. Būs iespēja saņemt atsevišķu kopjostas daļiņu (22.5 vai 45 metru garumā), lai vēlējumus var ierakstīt skolu izlaidumos, īpaši lielos pasākumos u.c.